1. školní den a třídní schůzky

Vážení rodiče, milé děti,

těšíme se na vás ve středu 1. září v naší mateřské škole. Tento den přijímáme děti v prodloužené době od 7 až do 9 hodin. V dalších dnech již podle běžného režimu tzn., že doprovázející osoba musí opustit školku nejpozději v 8:30.

Při vstupu do školky doporučujeme použít dezinfekci rukou a doprovázející osoby by měli mít ochranu úst, jelikož v šatnách patrně nebude možné dodržovat 1,5 metrové rozestupy.

Děkujeme Vám, že budete s námi dodržovat stanovená opatření.

Seznam věcí, které děti potřebují do školky naleznete v sekci O NÁS – Praktické informace.

Třídní schůzky proběhnou ve čtvrtek 2.9.2021 od 17:30 hod., kde se dozvíte veškeré informace ohledně provozu MŠ i plateb za školné a stravné. Prosíme o účast pouze jednoho rodiče z rodiny a o účast bez dětí.