Vážení rodiče,
společně s námi jistě sledujete nepříznivou epidemiologickou situaci a očekáváte další a další protikoronavirová opatření a omezení.

Chceme, pokud možno, co nejvíce zabránit slučování dětí z jednotlivých tříd. Proto jsme pozastavili tradiční divadelní představení a akce společné pro všechny třídy. Naopak se pokusíme, co nejvíce udržet děti z jednotlivých tříd oddělené. Jedině tak můžeme doufat, že při pozitivním výsledku výtěru, nebude muset do karantény celá školka, ale pouze jedna třída. Pokusíme se tedy zajistit co nejdelší provoz na všech jednotlivých třídách a děti slučovat co nejméně to bude možné. Pokud to tedy personální podmínky dovolí (pokud nebudou paní učitelky samy nemocné), nebudou se děti potkávat jinde než na zahradě a po 16 hodině ve sloučené třídě.

Obávám se, že nová nařízení a omezení nám neumožní realizovat ani naši plánovanou podzimní akci BLUDIČKOVÁNÍ nebo Setkání u vánočního stromečku a Vánoční besídky.

Nadále, prosím, dodržujte hygienická nařízení – používejte dezinfekci a rozhodně neposílejte nemocné děti do školky. Díky Vašemu přístupu jsme zvládli první měsíc bez potíží.

Rozhodně se ale nebojte jít za paní učitelkou nebo za vedením školy komunikovat jakýkoli problém. Opravdu by nás mrzelo, kdyby se kvůli omezením zhoršily naše vzájemné vztahy. Děkujeme Vám za pochopení a vstřícný přístup.

Přeji pevné nervy i zdraví!

Zora Prokopová-ředitelka